#RunEveryDay
Neohodnoceno

běžecká obuv JOMA R. VIPER LADY

Pokud si nejste jisti při výběru toho správného modelu, velikosti nebo ohledně parametrů produktu, atd., tak se nebojte mě zeptat - viz odkaz níže pod cenou "Zeptat se"

Běžecký model se skvělým odpružením a stabilitou. Určen pro každodenní běžecký trénink - především po zpevněných površích. Svršek je vyroben v Jacquardu pro lepší odvětrání v oblastech největšího pocení a aplikacemi TPU ze systému JOMA SPORTTECH pro dokonalé a pohodlné nošení. Stélka je vyrobena z předtvarovaného EVA přizpůsobeného tvaru plosky nohy.

Mezipodešev je vyrobena z jednoho kusu inovovaného BOUND REACTIVE, revolučního materiálu, který absorbuje nárazy, usnadňuje hybnost a snižuje hmotnost podešve.

Pro zajištění stability je použit  systém STABILIS, který se přizpůsobí patě.

Podešev je vyrobena z pryže DURABILITY s vysokou odolností proti abrazi - opotřebení (DIN 70). Zahrnuje strategicky umístěné perforace, které plní trojí funkci: usnadňují ohyb podešve, umožňují materiálu BOUND REACTIVE obnovit svůj tvar, takže impuls odrazu je větší a přispívá tak ke zvýšení rychlosti odrazu.

DROP: 8mm

Hmotnost: 253g/8US

Historie značky JOMA

joma5328

Po předchozí domluvě na pavel@babos-sports.cz možný i osobní nákup!

velikost/EUR/UK/cm
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 3995/39E
Značka: JOMA
2 399 Kč 1 499 Kč / ks
Kategorie: Silniční
Záruka: 2 roky
storm1
Tip Výprodej
2 399 Kč

pro lepší orientaci při výběru běžecké obuvi

 

běžec_boty_ambice

 

velikost_obuv_JOMA_1

 

STABILIS

STABILIS - prvek TPU umístěný v nejužší části podešve, který zabraňuje nepříjemné rotaci mezi přední a zadní částí chodidla a tím zajišťuje větší stabilitu.

Durability 

DURABILITY - technologie zajišťující větší odolnost podrážky díky vysoce odolné pryži, která zpomaluje opotřebení způsobené oděrem, a tím prodlužuje životnost obuvi.

 

SPORTECH

SPORTECH - vstřikovaná pryž, což znamená, že v horní části boty nejsou žádné švy ani jiné tuhé materiály. Zajišťuje lehkost, pohodlí, vyšší flexibilitu a lepší přizpůsobení noze. Její tloušťka je variabilní v závislosti na ochraně a odolnosti, kterou jednotlivé oblasti vyžadují.

 

 

VTS

VTS - ventilační systém zajišťující lepší proudění vzduchu v botě, který udržuje stálou teplotu chodidla.

 

REACTIVE BALL

REACTIVE BALL - je materiál, který se snadno rozpíná, díky čemuž má obrovskou schopnost tlumit nárazy při došlapu a zároveň rychle obnovuje svůj tvar, čímž zrychluje odraz.