#RunEveryDay

I ten Váš nejlepší výkon bude vždy limitovánI ten Váš nejlepší, super výkon byl, je a bude vždy limitován nejslabším článkem v řetězci.
A proto je dobré vědět, který ten článek to je. Samozřejmě jsou i takové články, s kterými nic v podstatě nemůžeme udělat, a které nás dřív nebo později budou limitovat a budou jako ty nejslabší v řetězci. Jsou to nejen vrozené dispozice, s kterými jsme se narodili, ale především věk, který nás bude čím dám tím více a zřetelněji limitovat.
Ovšem je zde spousta dalších článků v řetězci s kterými můžeme něco dělat, respektive je můžeme ovlivňovat až tak, aby nebyli nejslabšími, ale naopak nejsilnějšími.
Jsou to například skladba tréninku - tu můžeme ovlivnit, ovšem jak pozitivně, tak i negativně. Stejně tak skladbu stravy a i pitný režim, můžeme pozitivně ovlivnit. Dokonce i běžecké vybavení můžeme brát jako článek v řetězci, ale v současné době ho už jako nejslabší ani nemůžeme brát, respektive je to moje zbožné přání.
I naše aktuální hmotnost může hrát důležitou roli co se týče našeho výkonu.
Zkrátka je celá řada článků v řetězci, které ovlivňují náš výkon a proto je dobré o nich vědět, a především vědět o těch nejslabších. Ty jsou totiž ty určující, co zásadně ovlivňují a především limitují náš výkon.
Co z toho, když se budeme věnovat těm našim nejsilnějším článkům, respektive těm co nejsou nejslabší, když náš výkon je právě limitován jen a pouze těmi nejslabšími?
Takže jestli se chceme zlepšit a pokud máme ještě na to věk, tak se musíme věnovat právě těm nejslabším článkům, a udělat je co možná nejsilnějšími, nebo aby nebyly alespoň těmi nejslabšími!! Zkrátka aby naše nejslabší články byly co možná nejsilnějšími :-)

Jaké jsou ty Vaše nejslabší články, respektive který je ten Váš nejslabší?? Víte o něm??