#RunEveryDay

Koňská mast chladivá 250ml

Koňská mast chladivá působí jako účinný prostředek pro úlevu a osvěžení namoženého svalstva a pocitu "těžkých" nohou.
Podrobné informace o produktu
Jedná se o unikátní balzám vyrobený z 25 bylin. Koňská mast je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Její součástí je také plod a květ kaštanu koňského, který je osvědčeným prostředkem v boji proti křečovým žilám.

Koňská mast kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Vyvážený obsah aktivních látek zaručuje široký a silný účinek. Koňská mast® chladivá působí jako účinný prostředek pro úlevu a osvěžení namoženého svalstva a pocitu "těžkých" nohou. Hodí se pro všechny věkové kategorie.

100% přírodní složení
Gelová konzistence masti zaručí rychlé vsáknutí, neumažete si oblečení!

KOŇSKÁ MAST OBSAHUJE 25 BYLINNÝCH EXTRAKTŮ
Kostival lékařský
Jalovec obecný
Kaštan koňský
Arnika horská
Borovice lesní
Jedle bělokorá
Kosodřevina
Borůvka
Eukalypt
Černý rybíz
Kafr
Měsíček lékařský
Heřmánek pravý
Šišák bajkalský
Tymián obecný
Máta peprná
Levandule lékařská
Vřes obecný
Třapatka nachová
Citrónový extrakt
Grepový extrakt
Řepík lékařský
Rozmarýna lékařská
Rdesno hadí kořen
Ginkgo biloba

Unikátní kombinace bylin pomáhá při bolestech kloubů, páteře či ischiatických obtížích. Koňská mast chladivá je vhodná po fyzické zátěži. Osvěží a přináši úlevu při pocitu "těžkých" nohou. Koňská mast podporuje celkovou regeneraci pohybového aparátu. Bylinná kombinace obsažená v Koňské masti působí také na cévní systém; zvyšuje žilní odtok a elasticitu cévních stěn.

ZPŮSOB POUŽITÍ:
Po nanesení na postižené místo zcela vmasírujte takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

UPOZORNĚNÍ:
Určeno pro zevní užití. Zabraňte vniknutí do očí, na sliznice a poraněnou kůži. Při použití na křečové žíly tyto nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte. Vzácně se může vyskytnout alergická reakce na některou z bio-aktivních složek přípravku. VELMI INTENZIVNÍ ZARUDNUTÍ POKOŽKY JE VŠAK PŘIROZENÉ A JE PROJEVEM ŽÁDOUCÍHO PROKRVENÍ.
Originální přípravky švýcarské firmy HERBAMEDICUS GmbH Zürich jsou vyráběny na základě tradičních, generacemi prověřených receptur.
Všechny tyto produkty se vyznačují vysokým a vyváženým obsahem účinných bylinných extraktů a rostlinných silic a některé z nich jsou pro zvýšení účinnosti obohaceny o klinicky ověřené farmakologické substance, které jsou výhradně přírodního původu.
Přípravky nejsou testovány na zvířatech.

Zdroj: www.herbamedicus.cz