#RunEveryDay

Celliant™ technologie


Celliant

Desetiletí vývoje předních odborníků v lékařství, fyzice a biologii, stejně jako vybraného vědeckého poradního výboru, vedlo k výrobě vlákna, v kterém je zabudována silná kombinace tepelně-reaktivních minerálů.
To funguje na našem vlastním metabolismu, který je v podstatě takový hybridní motor, který je z vlákna s Celliantem vyroben. Ten recykluje a převádí tělesné teplo do něčeho, co dává tělu měřitelné zvýšení infračervenou energii.

Aktivní minerály v technologii Celliant se rozemelou na částice, které jsou menší než jeden mikron (100 krát tenčí než lidský vlas). Miliony těchto minerálů jsou vtlačovány do pryskyřice, která je "načtena" přímo do jádra vláken. Tento proces znamená, že technologie Celliant vydrží a nikdy z materiálu nezmizí, ani praním, ani časem....

VAŠE TĚLO vydává energii minimálně 100 wattů v kterémkoliv okamžiku.

Lidské tělo je zázrak přírody, ale ve skutečnosti to je neefektivní stroj.

Více než 60% energie, kterou spotřebuje je ztraceno díky úniku tělesného tepla. Představte si, že po zapnutí topení v autě by jste neefektivně spálili více jak polovinu benzínu.

Celliant vrací tělesné teplo zpátky do energie.
Většina ostatních textilií buď nepropustí a nebo "vyvětrá" tělesné teplo. Celliant technologie "přeměňuje" energii, která je za normálních okolností "zbytečná" v infračervené světlo.

Celliant působí jako katalyzátor.
Minerální látky používané v každém vláknu byly vybrány pro jejich tepelně reaktivní schopnosti, aby co nejúčinněji převedly tělesné teplo do infračervené energie a vrátily ji zpět do těla. Je to takový obnovitelný zdroj energie.
Infračervené světlo je přirozeně se vyskytující vlnová délka mimo viditelného světelného spektra. Nesmí být zaměňováno s UV zářením, které je na opačném konci spektra. Infračervené světlo je široce uznávané za svoje pozitivní účinky na organismus. To je lékařsky prokázáno, vasodilatace, což znamená, že podporuje krevní oběh, zvyšuje hladinu kyslíku ve tkáních, zvyšuje vitalitu buněk a reguluje tělesnou teplotu.
V nemocnicích se infračervené světlo běžně používá při terapeutické léčbě onemocnění, z vysokého krevního tlaku a srdečního selhání a revmatoidní artritidy.

Oběh
Infračervené světlo zvyšuje průtok krve do tkání v celém těle, což dodává životně důležité živiny a zároveň zvyšuje hladinu kyslíku.
Buňky jsou "silnější", takže mají i svůj výkon vyšší.
Infračervená energie vytvořená Celliantem stimuluje výkonnost buněk a regeneraci, zatímco zvýšená cirkulace vyživuje buňky rychleji a efektivněji.
Vylepšená funkce buněk znamená rychlejší hojení zranění, rychlejší odeznění bolesti a zvýšení odolnosti a vytrvalosti!!

Udržujte svůj termostat, jak se ti to líbí.
Oběhový systém funguje jako takové topení organismu a regulátor chlazení. Optimalizací průtoku krve, Celliant usnadňuje tělu udržet ideální teplotu.

Lidé, kteří používají textilie vyrobené z Celliantu přiznávají větší energii, zlepšení kvality života a zvýšený pocit pohody.

Trvanlivost
Účinky Celliantu se nikdy nesníží, ať už praním, mytím, nebo samotným časem.

Celliant je klinicky testován!!

Vyvíjen a testován pod vedením naší specializované vědecké rady, složené z odborníků v oblasti fyziky, biologie, chemie a medicíny.

Dokonalá kombinace Tělo + vlákno Celliant
Celliant přináší výhody infračerveného světla v téměř každé aplikaci, kde je použit textil, včetně oděvu, ložního prádla, zdravotní péči (i veterinární). Je také vysoce přizpůsobitelný. Minerální směs může být modifikována, zvýšen a nebo snížen infračervený efekt, aby vyhovovala potřebám různých aplikací a produktovým řadách.

Celliant je k dispozici jako surové vlákno nebo "zabudován" do přízí a různých tkanin - z bavlny a vlny směsi polyesterů, lycry, nylonu, spandexu a mnoha dalších.

Výrobky s Celliantem naleznete v kategorii ponožek ZDE - cel_1
 


Bylo provedeno k dnešnímu dni devět dokončených klinických studií .

V rámci těchto studií se chtělo prokázat (dokázat), že Celliant je schopen zvýšit hladinu kyslíku ve tkáních měřením transkutánní hladiny kyslíku (TcPO2), v praxi se běžně používá pro lidi, kteří trpí hypoxií, periferních vaskulárních onemocněních nebo při jakýkoliv jiném stavu, který brání průtoku krve.
Dr. Lawrence Lavery a Dr.Graham McClue zadali dvě studie v letech 2003 a 2005, resp. Oba testy měřily hladinu kyslíku mezi jedinci s cévních problémy, pak mezi zdravými.
V roce 2008 byla zadána dvojí studie s Dr. Ian Gordon měřicí hladiny TcPO2
zdravých jedinců a mimo jiné i studie určená k měření vlivu Celliantu na úroveň bolesti u
jedinců trpících chronickou bolestí nohou.
V roce 2009 pilotní studie prováděla měření účinků Celliantu na lidi s významnými spánkovými obtížemi.
Pro další výzkum vlivu Celliantu na výkonnost sportovců byla provedena studie na University of Calgary, který byl schválen pro publikace.

Malý přehled výsledků studií:

Celliant
Průtok krve - studie, Dr. Lawrence Lavery (2003)
PŘEHLED: Celliant je speciálně vyvinutá technologie, která je navržena tak, aby zvýšovala prokrvení, respektive zvýšila hladinu kyslíku v krvi.
U výrobků s Celliantem bylo klinicky prokázáno, že ulevují od bolesti, zvyšují komfort a pomáhají při hojení, zvyšují hladinu kyslíku v krvi a pomáhají regulovat tělesnou teplotu.
Níže je uveden souhrn výsledků dvojitě zaslepené studie dokončené v roce 2003
STUDIE
Úvod: Studie byla provedena Lawrencem A. Laverym, DPM, MPH, docentem na katedře ortopedie a rehabilitace na Loyola University Medical Center a Hines Veterans Administration Hospital v Chicagu.
byly použity ponožky s 50% Celliantu ponožky a rukavice se 100% Celliantu s placebem produktů na rukou a nohou 20 diabetiků.
Studie byla dvojitě slepá, což znamená, že ani účastníci, ani Dr. Lavery nevěděli, které výrobky obsahovaly Celliant a které ne.
Výsledky: Po necelou hodinu pacienti, kteří nosili produkty s Celliantem vykazovaly statisticky významné zvýšení hladiny transkutánního kyslíku.
Nárůst byl zaznamenán v intervalu 10 minut po celou dobu testování.
Podle Dr. Lavery: "Tato studie poskytuje objektivní důkazy na podporu toho, co mnozí z nás pozorovali, nebo slyšeli od lidí, kteří výrobky obohacené Celliantem používali a používají.
To ukazuje na výrazný nárůst průtoku krve v kůži.
S ohledem na výhody produktu, Dr. Lavery dále uvádí: "8 až 14% zlepšení okysličení krve by se mohl zvýšit natolik, aby zlepšení hojení ran nebo eliminování bolestí nohou v důsledku aterosklerózy nebo jiné překážky průtoku krve.
Pozorované změny jsou velmi přesvědčivé. "

Celliant Studium třinácti (13) zdravých jedinců,
Dr. Graham McClue (2005)
PŘEHLED: Celliant je speciálně vytvořený materiál, který je určen ke zvýšení hladiny kyslíku v těle, respektive krvi. U výrobků s Celliantem bylo klinicky prokázáno, k ulevují od bolesti, zvyšují pohodlí a pomoc při hojení zvýšením hladiny kyslíku v krvi a pomáhají regulovat tělesnou teplotu.
Níže je uveden souhrn výsledků dvojitě zaslepené studie dokončené v roce 2005, která byla navržena tak, aby při ní byla měřena schopnost Celliantu zvyšovat hladinu kyslíku (TcpO2).

STUDIE
Úvod: Studie byla provedena Grahamem M. McCluem, Ph.D., vědeckým pracovníkem
s hyperbarické & Training Services Ltd., nezávislým výzkumným zařízením v Texasu. Byla opětně použity ponožky s 50% Celliantu a rukavice se 100% Celliantu a s placebem u 13 zdravých jedinců.
Změřily se změny hladiny kyslíku v krvi po dobu celé hodiny.
Studie byla dvojitě zaslepená, což znamená, že účastníci ani Dr. McClue nevěděli které výrobky obsahovaly Celliant a které ne.
Výsledky: Studie úspěšně prokázala, že pacienti nosící produkty s Celliantem
ukázaly statisticky významné zvýšení hodnot hladiny kyslíku v krvi.
Tento nárůst byl významný (10% až 24%). Podle Dr. McClueho, "Celliant zvyšuje
hladinu kyslíku o 10% až 24% u zdravé populace."
S ohledem na výhody produktu, Dr. McClue dále uvádí: "Zvýšením hodnot hladiny kyslíku v krvi bylo prokázáno zvýšení energie. Energie vyrobená na buněčné úrovni
urychlí svalovou regeneraci tkáně po výkonu, což je významné pro indukci kyseliny mléčné, a také snižuje výskyt křečí, otoků atd."