#RunEveryDay

10, 20, 30 a 40 minutový tréninkový běh podle časového "rozpočtu"

Podle tohoto můžete v rámci motta "za málo peněz hodně muziky" dosáhnout maximálního tréninkového - stresového efektu při minimální časové náročnosti.

Pozn. nezapomeňte na rozcvičení, strečink a zklidnění!!

every

 

10minut

V rámci souvislého běhu 1.minuta pomalý běh, a pak postupné zrychlování až do 9.minuty. 8. a 9.minuta již v závodním tempu na 5km. Následuje 1minuta opětně pomalého běhu.

 

20minut

V rámci souvislého běhu prvních 5minut pomalý běh, a pak následuje vystupňovaných 10minut s tím, že poslední dvě minuty tohoto úseku běžíte v závodním tempu na 5km. Závěrečných 5minut je opětně pomalý běh.

 

30minut

V rámci souvislého běhu prvních 5minut pomalý běh, a pak následuje 2x9minut vystupňovaného běhu, s tím, že poslední dvě minuty každého z těchto dvou úseků běžíte v závodním tempu na 10km (mezi těmito úseky jsou 2minuty pomalého běhu). Závěrečných 5minut opětně běžíte v pomalém tempu.

 

40minut

V rámci souvislého běhu prvních 10minut pomalý běh, a pak 20minut vystupňovaného běhu až do závodního tempa na 10km, ke konci tohoto úseku s pěti stometrovými ještě rychlejšími úseky. Závěrečných 10minut je opětně v pomalém tempu.

 

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů mě neváhejte kontaktovat na pavel@babos-sports.cz

PB3_0049