#RunEveryDay

Materiály a technologie používané u výrobků RonHill

Nejmodernější materiály, vysoká kvalita a funkčnost, široká nabídka střihů a barev pro muže i ženy, pohodlí a bezpečnost - to jsou klíčové vlastnosti specifické pro produkty Ronhill.POWERLITE - Pružné, přiléhavé materiály s tvarovou pamětí
Díky pletenému provedení a vysokému obsahu elastanu se snadno roztahují a vrací do původního stavu. Umožňují velký rozsah pohybu a dobře přiléhají k pokožce.

powerlite-315930b7
Aqualite - Materiály s maximální odolností proti vodě a větru
Spojují v sobě veškeré výhody nepromokavého oblečení a k tomu poskytují dokonalou ochranu proti větru při zachování vysokého stupně prodyšnosti. Zaručují pohodlí i za nejhorších povětrnostních podmínek.

aqualiteVapourlite - Pletené materiály regulující vlhkost
Díky rychleschnoucímu provedení brání hromadění vlhkosti, která je odváděna směrem od pokožky, aby se z povrchu textilie mohla vypařit do vzduchu. Jsou lehké a prodyšné.

vapourlite-ab5b37f2
Activelite - Prodyšné materiály s vysokou odolností proti větru
Díky natěsno tkanému provedení zabrání průniku i velmi silného větru při zachování vysokého stupně prodyšnosti. Jsou lehké a pokožce dávají dostatek volnosti.

activelite-31492c5f
Regulite - Pletené materiály regulující tělesnou teplotu
Snižují teplotu těla zahřívajícího se při běhu nebo jiné fyzické aktivitě. Jsou měkké na dotyk a příjemně přiléhají k pokožce.

regulite-4eceeccd
Flexlite - Tkané materiály vynikající zejména pružností
Velmi snadno se roztahují díky vysokému obsahu elastanu. Umožňují velký rozsah pohybu, dávají volnost pokožce a dobře zakrývají drobné nedostatky postavy.

flexlite-520a9fd3
O zmíněných vlastnostech se můžete přesvědčit u výrobků Ronhill z e-shopu.