#RunEveryDay

víte že užívání antidepresiv, respektive látek ...

víte že užívání antidepresiv, respektive látek podobných vlastností (ono to asi není u běhajících, respektive sportujících asi tak moc časté, ale co kdyby) Vám může "způsobit " zranění??

Bylo totiž zjištěno, že užívání antidepresiv především v počáteční fázi Vám může "rozbourat" Váš současný stav svalového korzetu. To znamená, že se Vám uvolní svalový tonus, který je aktuálně "nastavený", a to může mít za následek bolestivé stavy pohybového aparátu, u kterých marně hledáte příčinu.
Proto nezbývá nic jiného než znovu začít "budovat" zpevnění Vašeho svalového korzetu.

Existuje však i varianta dvě, kdy to může mít pro Vás pozitivní přínos. On totiž mohl být Váš současně nastavený svalový tonus - korzet, nastaven i s disbalančními prvky, a bylo by jen otázkou času, kdy by se začal negativně projevovat na Vašem zdraví. Takže je třeba toho využít, a začít pracovat na "aktualizaci" svalového korzetu již bez disbalančních prvků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení