#RunEveryDay

Polygiene = zápach pod kontrolou

Jak to funguje??


Pot je přirozená reakce na jakoukoli fyzickou aktivitu. Ochlazování vlastním pocením díky 2,6 milionu potních žláz, které jsou v průměrném lidském těle, pomáhá udržovat náš organismus v pohodě. Pot je přirozený a bez zápachu, ale v kombinaci s textilem vytváří vlhké a teplé prostředí, které je ideální pro bakterie, které se množí a rostou a způsobují vlastní zápach. Tento nepříjemný zápach vede k předčasnému vyřazení oblečení, respektive k jeho vyprání.

Polygiene trvale zabraňuje množení a růstu bakterií, které způsobují zápach.

Bakterie
Bakterie, nikoli pot, jsou zodpovědné za zápach.

Pot
Vlastní pot nezpůsobuje zápach, ale bakterie, které se množí a rostou ve zpoceném oděvu. Polygiene neomezuje pocení, ale zastavuje množení a růst bakterií.

Chlorid stříbrný
Stříbrná sůl (chlorid stříbrný) má tu vlastnost, že zastavuje růst bakterií a lze ji nalézt v půdě a ve vodě. Chlorid stříbrný použitý v Polygiene pochází z recyklovaného stříbra.

Kůže
Polygiene prošlo rozsáhlým testováním co se týče vlivu na lidskou kůži a nijak ji negativně neovlivňuje.

Technologie Polygiene = zápach pod kontrolou
Permanentní ošetření se provede v dokončovacích fázích výroby textilu a dle laboratorních testů vykazují vysokou úroveň kontroly zápachu mimo obvyklou dobu životnosti oděvu. Tato kontrola životnosti a zápachu je možná, protože technologie je trvale integrována do tkaniny a nebude z ní nikdy odstraněna ani praním a ani časem.

Polygiene není Nanosilver.

Potní zóny v těle
Pot je přirozená reakce na jakoukoli fyzickou aktivitu. Ochlazování vlastním pocením díky 2,6 milionu potních žláz, které jsou v průměrném lidském těle (20% se nachází na dolních končetinách).
Pot je přirozený a bez zápachu, ale v kombinaci s textilem vytváří vlhké a teplé prostředí, které je ideální pro bakterie, které se množí a rostou a způsobují vlastní zápach. Tento nepříjemný zápach vede k předčasnému vyřazení oblečení, respektive k jeho vyprání. Zápach je způsoben bakteriemi které rozkládají bílkoviny a mastné kyseliny obsažené v potu.
Produkce potu se liší v závislosti na vaší úrovni aktivity, podnebí, pohlaví a kde jste se narodili. To je však, co se týče funkce Polygiene, nedůležité.

Polygiene
• Polygiene zabraňuje růstu bakterií a plísní, které způsobují zápach.
• Polygiene je aktivní pouze na samotném textilu a nijak negativně nepůsobí na kůži a její přirozenou bakteriální flóru
• UŠETŘÍ VODU, ČAS, ENERGII A PENÍZE!
• Nosit více prát méně.
• Pračky a sušičky představují dvě třetiny dopadu opotřebení na výrobek. Polygiene ošetřené textilie se nemusí prát tak často, což šetří vodu, energii, čas a peníze, životní prostředí, a samozřejmě tím pádem prodlužuje životnost výrobku.
• Jaká je Vaše spotřeba vody?

• Spotřebitelé jsou zodpovědní za dvě třetiny (2/3) stopy oděvu na životní prostředí během svého života podle zpráv průmyslu. Nadužívání vody, především v důsledku nadměrného praní, hraje důležitou roli. Nedostatek vody je akutní problém v hlavních částech světa, a to jak v rozvinutých, tak i v rozvojových zemích.
• Oděv s použitím technologie Polygiene ControlTechnology zůstane bez zápachu, a proto může být použit několikrát před vlastním praním. Toto vede k minimalizaci spotřeby vody.

Výrobky Ronhill a Hilly, v kterých můžete najít Polygiene - ZDE https://1url.cz/WKeuv

 

polygiene-logo-new-1