#RunEveryDay
Neohodnoceno

závodní běžecká obuv JOMA R.4000 LEMON

Nová mezipodešev tohoto modelu poskytuje nejvyšší návratnost energie ve srovnání s jakýmkoliv jiným modelem Joma, a přeměňuje tak energii dopadu na energii odrazu pro další krok. Podle studie provedené inovačním a technologickým centrem INESCOP má mezipodešev R4000 REACTIVE procento odrazu 82%, což znamená, že běžec pocítí větší návratnost energie.

04

Běžec ucítí pocit hybnosti, který pomůže svalům snížit únavu. Díky menší svalové únavě bude výkon v závodě lepší - zvýší vaši rychlost.

R4000 REACTIVE pomáhá zlepšit vaše závodní tempo.

react

Střih se skládá z jedné vrstvy, která pomáhá snížit hmotnost boty. Společnost Joma zapracovala na zajištění co nejlepší prodyšnosti prostřednictvím systému VTS. Orientace síťového vzoru dosahuje lepší vnitřní proudění vzduchu od špičky k zadní části, což nohu ochlazuje při každém kroku.

Konstrukce boty je provedena prostřednictvím systému JOMA SPORTECH, který přizpůsobuje střih noze od tkaniček až po patu,  pomocí vstřikování pryže, materiálu lehčího než klasický TPU.

Přiléhavost je vylepšena použitím dvojitých oček a vnitřních elastických pásků, které udrží jazyk na svém místě během závodu.

Podešev je jednou z nejlehčích v běžecké kolekci značky Joma. Pryž DURABILITY byla vytvořena z perforované tkaniny, která snižuje celkovou hmotnost a pomáhá obnovit tvar mezipodešve.

DROP: 6mm

Hmotnost: 215 g/9US

joma5328

Po předchozí domluvě na pavel@babos-sports.cz možný i osobní nákup!

velikost/EUR/UK/cm
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 3923/40E
Značka: JOMA
2 599 Kč –38 % 1 599 Kč / ks
Kategorie: Závodní
Záruka: 2 roky
20210723094841.R4000S2209
Akce Výprodej
2 599 Kč –38 %

velikost_obuv_JOMA

 

STABILIS

STABILIS - prvek TPU umístěný v nejužší části podešve, který zabraňuje nepříjemné rotaci mezi přední a zadní částí chodidla a tím zajišťuje větší stabilitu.

 

Durability 

DURABILITY - technologie zajišťující větší odolnost podrážky díky vysoce odolné pryži, která zpomaluje opotřebení způsobené oděrem, a tím prodlužuje životnost obuvi.

SPORTECH

SPORTECH - vstřikovaná pryž, což znamená, že v horní části boty nejsou žádné švy ani jiné tuhé materiály. Zajišťuje lehkost, pohodlí, vyšší flexibilitu a lepší přizpůsobení noze. Její tloušťka je variabilní v závislosti na ochraně a odolnosti, kterou jednotlivé oblasti vyžadují.

VTS

VTS - ventilační systém zajišťující lepší proudění vzduchu v botě, který udržuje stálou teplotu chodidla.