#RunEveryDay
Neohodnoceno

běžecká obuv New Balance WR904LW

Lehké běžecké boty pro rychlostní tréninky nebo jako závodní model pro těžší běžce.

Hmotnost - 230 g (velikost 5 UK)

Šířka - B

New_Balance_logo.svg

 

Po předchozí domluvě na pavel@babos-sports.cz možný i osobní nákup!

velikost/dámská/ UK číslování
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 2405/4UK
Značka: New Balance
2 499 Kč 1 367 Kč / ks
Kategorie: Silniční
Záruka: 2 roky
1156 rh
Výprodej
2 499 Kč

Abzorb - Základem tlumícího systému většiny modelů New Balance je hmota Abzorb, která zajišťuje maximální pohlcování a rozložení energie nárazů. Klíčovou vlastností hmoty ABZORB jsou vynikající tlumící charakteristiky, které se v průběhu času nemění.

Acteva UltraLite - Ultralehký materiál, který nabízí maximální tlumení při zachování své dlouhodobé trvanlivosti. O 12% lehčí než Acteva Lite.

Stability Web - Poskytuje podporu ve střední části chodidla a zajišťuje vysokou torzní stabilitu a nezávislý pohyb přední a zadní části podešve, čímž také redukuje únavu a nebezpečí zranění na "plantar fascia". Snižuje hmotnost tím, že umožňuje odstranit část materiálu mezipodešve a podešve, aniž jakkoliv utrpí stabilita střední části chodidla.

TS2 - Část vnitřní strany mezipodešve vyrobená z matriálu s proměnlivou hustotou, díky které zajišťuje kontrolu pronace a optimální (plynulý) přechod mezi fází odrazu a dopadu.

Blown Rubber - Materiál segmentů podešve o nižší hustotě než ostatní části podešve, zajišťuje maximální záběr a přilnavost k povrchu (neprokluzuje).

N-durance - Optimalizovaně tvrzená směs, vyvážená kombinace pryže s karbonovými vlákny, umístěná v patní části podešve pro maximální odolnost proti abrazi (opotřebení podešve při chůzi/běhu).

N-lock - External Support Systém - vnější konstrukce svršku navržená pro zvýšenou pevnost a podporu v střední části chodidla. Tento systém nohu v botě ve spolupráci se šněrováním zamkne, čímž se bota stává nedílnou součástí nohy, resp. naopak, noha se stává nedílnou součástí boty. Přináší tak perfektní spojení obuvi a chodidla v jeden celek.

Sure-Lace - Proměnlivá tloušťka tkaniček, která zabraňuje jejich samovolnému rozvazování.

Lightning Dry - Funkční materiál svršku odvádějící tělesnou vlhkost od pokožky.

Phantom Liner - Hladký a bezešvý materiál vnitřní části obuvi zajišťující maximální odolnost proti odírání.

pryžová podrážka s karbonovými vlákny

Určení běžecké obuvi:
lehké boty