#RunEveryDay
1 hodnocení

běžecká obuv Salming Miles Lite + 1 pár běžeckých ponožek Hilly ZDARMA

Návrat silničního objemového modelu Miles do naší nabídky v pozměněné verzi Lite byl všeobecně velmi dobře přijat. Tato verze má oproti té původní odlehčený a pohodlnější svršek, a ke změnám došlo i v jádru bot - nově použitá tlumící pěna Salming Recoil nabízí více tlumení a větší návratnost energie. Pozitivním výsledkem všech těchto změn je zejména dopad na váhu celé konstrukce bot. Výsledná váha 250g u pánské velikosti 8UK řadí nové Miles Lite mezi nejlehčí objemové boty na běžeckém trhu.

Třeba s běžeckýma ponožkama Hilly Lite Socklet - SUPER VOLBA - avizované ponožky ZDE - https://1url.cz/yzGAe

1450_rh8

velikost/dámská/ UK číslování
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 2342/5-6
Značka: Salming
2 999 Kč
Kategorie: Silniční
Záruka: 2 roky

Technologie

TGS 62/75°
TGS 62/75°: Vzdálenost od paty k bříšku chodidla (62% podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75%. Za touto baletní čáro u jsou boty naopak vybaveny materiálem, který podporuje a stimuluje odraz při běhu. Technologie TGS 62/75 zajišťuje, že se bota ohýbá přesně v tom správném místě tak, aby stimulovala přirozené laterální a předozadní pohyby chodidla.
TOE BOX
TOE BOX: Oblast špičky je rozšířena a poskytuje tak mnohem více možností pohybu přední části chodidel a tím podporuje jejich přirozenější a více efektivnější pohyb z biomechanické perspektivy.
DROP 4MM
DROP 4MM: Drop je 4 mm (rozdíl mezi výškou podrážky v místě středy paty a výškou podrážky v místě středu přední části chodidla, včetně podešve a mezipodešve). Tato výška dropu napomáhá přirozenějšímu postoji a minimalizuje možnost vyvrknutí kotníku.
TORSION EFFICIENCY UNIT™
TORSION EFFICIENCY UNIT: Torsion Efficiency Unit™ je technologie, která citlivě podporuje stabilitu boty. Tato jednotka je umístěna v podrážce tak, aby nebyla omezující, ale naopak maximálně podpořila efektivitu běhu. U modelu Distance je použita částečně transparentní jednotka z TPU, zatímco závodní model Race je vybaven torzní jednotkou z odlehčeného karbonu.
RECOIL™ MIDSOLE
RECOIL™ MIDSOLE: Nově vyvinutý materiál používaný jako součást tlumení boty v mezipodešvy. Oproti klasické EVA pěně lépe absorbuje negativní síly při dopadu a naopak umí lépe využít energie vynaložené do odrazu.
1 LAYER CONSTRUCTION
1 LAYER CONSTRUCTION: Jednovrstvý svršek je velmi pohodlný, nohu skvěle obepíná a jeho největší doménou je nízká váha.
SOFTFOAM
SOFTFOAM: A cushioning compound featured in the heel impact zone designed to reduce impact forces. The SoftFOAM™ heel insert area has 70% better shock absorbing properties than standard EVA midsole. The RECOIL™ and SoftFOAM™ combined - creates a sandwich construction made to maximize your performance.
HEELCUP
HEELCUP: Patní košíček u našich bot je vyvinut tak, aby nezvyšoval váhu bot, ale zároveň plnil svou funkci, kterou je stabilizovat a fixovat chodidlo v botě.

Hmotnost - 205 g (velikost 7,5 UK)

Drop - 4 mm

Výška podrážky - 23 mm v oblasti středu paty, 19 mm v přední části chodidla

Určení běžecké obuvi:
tlumivé boty