#RunEveryDay
4 hodnocení

běžecká obuv New Balance MR737BR

Tlumivé běžecké boty pro neutrální došlap nebo supinaci, tvrdé a zpevněné povrchy. Tréninkový model.

Hmotnost - 326 g (velikost 9 UK)

Šířka - D


Abzorb - Základem tlumícího systému většiny modelů New Balance je hmota Abzorb, která zajišťuje maximální pohlcování a rozložení energie nárazů. Klíčovou vlastností hmoty ABZORB jsou vynikající tlumící charakteristiky, které se v průběhu času nemění.

C-CAP - Tlumící jádro z materiálu EVA s vyšší hustotou, které je umístěno v mezipodešvi. Zvyšuje stabilitu chodidla a tlumí nárazy.

Stability Web - Poskytuje podporu ve střední části chodidla a zajišťuje vysokou torzní stabilitu a nezávislý pohyb přední a zadní části podešve, čímž také redukuje únavu a nebezpečí zranění na "plantar fascia". Snižuje hmotnost tím, že umožňuje odstranit část materiálu mezipodešve a podešve, aniž jakkoliv utrpí stabilita střední části chodidla.

N-lock - External Support Systém - vnější konstrukce svršku navržená pro zvýšenou pevnost a podporu v střední části chodidla. Tento systém nohu v botě ve spolupráci se šněrováním zamkne, čímž se bota stává nedílnou součástí nohy, resp. naopak, noha se stává nedílnou součástí boty. Přináší tak perfektní spojení obuvi a chodidla v jeden celek.

Určení běžecké obuvi:
tlumivé boty
Velikost/pánská/ UK číslování
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno (> 1 ks)
Kód: 2216/11U
Značka: New Balance
2 116 Kč 1 253 Kč
Kategorie: Silniční
Záruka: 2 roky
1088 rh
Výprodej
2 116 Kč