#RunEveryDay
3 hodnocení

závodní běžecká obuv Diadora N-2100-1

Závodní model, ve kterém se stal mistrem Evropy v roce 2014 na maratonské trati italský běžec Daniele Meucci. Doporučuji všem běžcům, kteří dávají na silničních závodech (jedině silniční závody, respektive závody po zpevněných površích) přednost speciálnímu, závodnímu modelu. Je vhodný pro všechny distance od 5km až po maraton, případně i delší (záleží na trénovanosti běžce a jeho hmotnosti).

Baboš doporučuje

Lehký závodní model s inovovaným bezešvým provedením svršku. Dostatečné tlumení a technologie NET BREATHING SYSTEM zajistí komfort na všech distancích až po maraton. Boty mistra Evropy v maratonu (Daniele Meucci, Curych 2014)

velikost/dámská/ UK číslování
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 2873/5
Značka: Diadora
3 599 Kč –44 % 1 999 Kč
Kategorie: Závodní
Záruka: 2 roky
diad
Akce Výprodej
3 599 Kč –44 %

Technologie

NET BREATHING SYSTEM: Unikátní patent značky Diadora - nová a ve sportovním průmyslu naprosto ojedinělá technologie. Zaručuje prodyšnost a zároveň voděodolnost podešve. Svou jedinečnou konstrukcí umožňuje chodidlu dýchat a zůstat tak suché po celou dobu sportovního výkonu, čímž zvyšuje komfort a zlepšuje výkon.

MICROBE BARRIER: Speciální antibakteriální ošetření obuvi aplikované v její vnitřní části za účelem omezení množení bakterií způsobujících zápach.

DA2: Exkluzivní systém pohlcování nárazů Diadora umístěný v patní části mezipodešve. Kombinuje dva materiály s odlišnou hustotou, které omezují negativní vibrace v patní části a napomáhají rozložení nárazu po celé délce chodidla.

FLEXOFT: Odolná guma v přední části podrážky, zaručující flexibilitu, lehkost a pohlcování nárazů.

 

DURATECH 5000: Guma umístěná v nejnamáhanější - patní části podrážky. Razantně snižuje míru opotřebení a prodlužuje tak životnost boty.

Určení běžecké obuvi:
závodní boty