Baboš SPORTS

Proč nakupovat u nás?

99,9% dostupnost běžecké obuvi a textilu!

Produkty nabízené v e-shopu skutečně držíme na vlastním skladě, takže jsme schopni Vaši objednávku okamžitě expedovat. Nekopírujeme pouze katalogy našich dodavatelů - garantujeme, že modely uvedené v e-shopu jsme schopni reálně dodat! Z důvodu paralelně probíhajícího přímého prodeje, může dojít k aktuální nedostupnosti objednávaného zboží (v rámci pozdní aktualizace e-shopu). Takto vzniklou situaci řešíme vždy individuálně - doobjednáním požadovaného produktu, nebo alternativní nabídkou jiného zboží.

Výběr podle přísných kritérií, který děláme za Vás

Naší filozofií je nabízet pouze kvalitní produkty, které splňují naše přísná kritéria. A to i od značek, které již zastupujeme - to je důvod proč u nás nemusíte vždy najít kompletní kolekce produktů, ale pouze ty části, které jsme vybrali jako vhodné k běžeckému použití. Tak máte záruku, že si vyberete jen takový produkt, který Vám skutečně pomůže k spokojenějším sportovním výkonům.

Konzultace s odborníkem

Jste manažer? Učitelka? Instalatér? Každý umí něco, my rozumíme běhání a běžecké obuvi. Nechte si poradit od odborníků. Naše bohaté zkušenosti v oboru a profesionální přístup nám pomohou najít optimální řešení Vašich potřeb.

Výměníme Vám zboží s nevhodně zvolenou velikostí

Před zasláním je nutné kontaktovat nás e-mailem nebo telefonicky, abychom se na konkrétní výměně nebo jiném řešení předem dohodli. Pokud necháte zboží doručit, posílejte je vždy jako obyčejný balík, dobírky nebudou přijímány.
V našem e-shopu máte možnost bezplatné výměny zakoupeného zboží, které je vyráběno ve velikostním sortimentu, za zboží ve velikosti, která Vám bude lépe vyhovovat. Pokud tedy např. zjistíte, že Vámi objednané běžecké boty jsou Vám malé, zabalíte je a kompletní včetně dokladů doručíte na naši adresu (např.osobně nebo poštou - jako obyčejný balík). Vyměněné zboží Vám v nejkratší možné době (uvědomíme Vás e-mailem) zašleme zpět bez poplatků na Vaši adresu. Podmínkou bezplatné výměny je, že zboží nesmí nést známky používání a opotřebení a musí být v původním obalu. V opačném případě již bezplatná výměna není možná.

Serióznost

Hlavním cílem našich aktivit je naprostá spokojenost zákazníka. Jsme si plně vědomi, že můžeme prosperovat jen díky vám, našim zákazníkům, proto se vždy snažíme v maximální možné míře vyjít vstříc Vašim požadavkům. Jestliže se tedy vyskytne jakýkoliv problém nebo pokud budete chtít poradit při Vašem výběru, jsme Vám k dispozici.

Přístup 24 hod denně

Využijte výhod internetového připojení ke svému pohodlí. Naše stránky jsou Vám k dispozici v kteroukoliv denní i noční hodinu. Díky tomu máte on-line přístup k informacím a nákupům z pohodlí Vašeho domova vždy v době, kdy se Vám to hodí.

Bezkonkurenční ceny

Za dobu naší existence jsme obsloužili již řadu spokojených klientů. Našim hlavním cílem bylo a je spolupracovat jen s nejkvalitnějšími a nejspolehlivějšími dodavateli. To se nám rozhodně podařilo a dnes ze všech získaných výhod jako jsou velmi zajímavé ceny, těží naši zákazníci. K těmto cenám se i nadále budeme snažit vylepšovat naše další služby, jako jsou způsoby platby a dopravy zboží tak, aby se naše nabídka stala skutečně bezkonkurenční.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

obchodní podmínky

 • doprava a převzetí zboží
 • možnosti plateb
 • doručení
 • záruka na zboží
 • reklamace zboží
 • ochrana osobních údajů

proč nakupovat u nás?

 • 99,9% dostupnost běžecké obuvi a textilu!
 • výběr podle přísných kritérií děláme za vás
 • konzultace s odborníkem
 • výměníme vám nevhodně zvolené zboží
 • serióznost
 • přístup 24 hod denně
 • bezkonkurenční ceny
Provozovatel stránek nezodpovídá za případnou újmu na zdraví či způsobená zranění.
Copyright © 2018 Baboš SPORTS | absolutne.cool