Baboš SPORTS

vhodné běžecké boty

03. čvc 2015 10:40 #2619 od Kočíb
Odpověděl Kočíb pro téma vhodné běžecké boty
Děkuji za odpověď.Ohledně pronace...je asi pravda i když budu mít botky s neutrálním dopadem,tak to bude v pohodě.Ten rozdíl v opotřebení vnitřní strany bot je malý na to,že sem s němi naběhal tak 1000 km a pořád skvěle drží.A jestli tyto boty vydrží jak moje mizuno inspire,tak cena je dobrá a bez rozmyslu bych je doporučil....po slevě samozřejmě:).Nemůžu se rozhodnout jestli si mám pořídit tyto a nebo mizuno sayonara.Které byste si vybral vy???S pozdravem Kočíb

• Fresh Boarder

• Přijato poděkování:

• Pohlaví: Neuvedeno
  • Narození: Neznámé
  • Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

06. čvc 2015 12:06 #2621 od Baběrád Pavel
    Odpověděl Baběrád Pavel pro téma vhodné běžecké boty

Kočíb napsal: Děkuji za odpověď.Ohledně pronace...je asi pravda i když budu mít botky s neutrálním dopadem,tak to bude v pohodě.Ten rozdíl v opotřebení vnitřní strany bot je malý na to,že sem s němi naběhal tak 1000 km a pořád skvěle drží.A jestli tyto boty vydrží jak moje mizuno inspire,tak cena je dobrá a bez rozmyslu bych je doporučil....po slevě samozřejmě:).Nemůžu se rozhodnout jestli si mám pořídit tyto a nebo mizuno sayonara.Které byste si vybral vy???S pozdravem Kočíb

S Mizunama Sayonara osobní zkušenost nemám, takže bych volil Salming Distance (s nima už menší zkušenost mám - zatím v nich mám odběhány dva volné běhy, dnes odpoledne přidám další a zatím spokojenost).

• Admin

• Přijato poděkování: 26

• Pohlaví: Muž
  • Narození: 04 říj 2018

25. zář 2019 10:03 #3747 od horskyjan
    Odpověděl horskyjan pro téma vhodné běžecké boty
    Dobrý den. Celá rodina nakupuje tu www.forsize.cz tak jsem taky zkusil běžecký a na prodejně mi slušně poradili...teď mám nike a fakt zatim nej boty.

• Fresh Boarder

• Přijato poděkování:

25. zář 2019 10:33 #3748 od Baběrád Pavel
    No, ono to v žádném případě není o značce, ale i modelu. A to, jestli byla volba správná nebo ne, může člověk poznat až po letech. (obzvláště tu špatnou).

• Admin

Včera 12:48 #3757 od seleslav
    Odpověděl seleslav pro téma vhodné běžecké boty
    Dobrý den,
    chtěl bych poradit s výběrem boty. Mám 183cm a asi 90kg, velikost boty většinou 44.
    Podle toho co jsem si četl článek na vašem webu bych řekl že mám neutrální nebo mírně supinační došlap (paty mám u bot dycky ošoupané z vnějšku spíš). Nohy mám plošší.

Jsem takový věčný začátečník. Chodím běhat tak 2-3x týdně do 10km max. A nemám nějaké závodní nebo rychlostní ambice

Hledám nějakou, pokud možno né drahou botu, ve které by se mi dobře běhalo. Nyní mám nějaké obyčejné adidasy, které toho moc nevydrželi a myslím že mě z nich trochu bolí kolena.

Díky, za rady
    Dan

• Fresh Boarder

• Přijato poděkování:

Včera 14:07 #3758 od Baběrád Pavel
    Dobrý den,
    jak jsem už odpovídal na facebooku M680CC6 mohou být.

• Admin

Moderátoři: Baběrád Pavel

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

obchodní podmínky

• doprava a převzetí zboží
    • možnosti plateb
    • doručení
    • záruka na zboží
    • reklamace zboží
    • ochrana osobních údajů

proč nakupovat u nás?

• 99,9% dostupnost běžecké obuvi a textilu!
    • výběr podle přísných kritérií děláme za vás
    • konzultace s odborníkem
    • výměníme vám nevhodně zvolené zboží
    • serióznost
    • přístup 24 hod denně
    • bezkonkurenční ceny
    Provozovatel stránek nezodpovídá za případnou újmu na zdraví či způsobená zranění.
    Copyright © 2018 Baboš SPORTS | absolutne.cool