Baboš SPORTS

vhodné běžecké boty

22. čvn 2008 09:11 #144 od Luci
vhodné běžecké boty vytvořil uživatel Luci
Rada bych si poridila ve Vasem e-shopu boty na behani, ale nevim jake. Merim 178 cm, vazim 88 kg, boty mivam nejvice opotrebovane z vnejsi casti, zvlaste ochozene z vnejsku na pate. Boty by mely byt urcené spise pro tvrdsi povrch (silnice apod.). Zrejme nejake tlumive, vzhledem k me nadvaze.:) Jinak bych se chtela zeptat, jestli je hodne nevhodne, kdyz si poridim tenisky v panskem provedeni. Mam vel. 42,5 a damske zrejme nesezenu. Dekuji moc za radu.

• Fresh Boarder

• Přijato poděkování:

• Pohlaví: Neuvedeno
  • Narození: Neznámé
  • Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

23. čvn 2008 07:15 #145 od Pavel Baběrád
    Odpověděl Pavel Baběrád pro téma vhodné běžecké boty
    pokud mate opravdu bezeckou obuv (podesev) nejvice opotrebovanou od vnejsku patni casti smerem k maliku, tak mate supinaci. Tim padem potrebujete obuv extra tlumivou, bez jakychkoliv vyztuzujicich prvku na vnitrni casti mezipodesve. V soucasne dobe me napada jediny model W844LS (M844LS).
    Druha vec je urceni optimalni velikosti. Velikost 42,5 mate odzkousenu primo u obuvi New Balance?? Pokud ano, tak je to bez problemu. Pokud ne, tak bych spis potreboval udaj - velikost plosky nohy v mm. Podle toho bych presneji urcil velikost!!
    Co se tyce damskeho ci panskeho modelu, tak Vam nezbyva nic jineho - pokud v pozadovane velikosti neni damsky model, tak vzit za vdek pansky..
    Pozn. ono se muze stat, ze Vam pansky model bude vyhovovat vice nez damsky (mam ted na mysli Vasi vysku a hmotnost).

• Platinum Boarder

• Přijato poděkování:

25. čvn 2008 15:00 #148 od Luci
    Odpověděl Luci pro téma vhodné běžecké boty
    Dekuji za rychlou odpoved. Jeste bych chtela dodat k te velikosti, ze boty New Balance jsem nikdy nemela, velikost 42,5 jsem zjistila dle navodu u Vasi velikostni tabulky (noha presne 27,5 cm). Prosim tedy jeste o radu, jakou vybrat velikost, zda by 42,5 mela odpovidat, pripadne, zda zvolit o velikost vetsi. Panska obuv mi vetsinou vyhovuje, prave jak jste dodal, vzhledem k tomu, ze mam ke sve postave spise sirokou nohu.

• Fresh Boarder

• Přijato poděkování:

26. čvn 2008 05:45 #149 od Pavel Baběrád
    pokud mate velikost plosky nohy 27,5cm, tak je to 43 (v panskem cislovani). Ta by Vam mela vyhovovat!
    Pozn. v damskem by to byla velikost 42,5.

• Platinum Boarder

• Přijato poděkování:

11. srp 2008 14:56 #193 od Vybča
    Odpověděl Vybča pro téma vhodné běžecké boty
    dobrý den.chtěl bych se zeptat,jaké běžecké boty by pro mě byli vhodné....mám 178/72, 18 let,jsem po operaci kolena(prasklý meniskus.měl jsem model MR1061OG.nevím jestli mám pronaci nebo supinaci,podrážka je rovnoměrně opotřebvaná,akorát vnější část paty je víc sešlapaná...uvažuju nad těmito modely:MR826OS a MR902SR.běhám jak po asfaltu tak v lese po pilinách.

• Fresh Boarder

• Přijato poděkování:

• Pohlaví: Muž
  • Narození: 09 bře 1990

12. srp 2008 07:09 #197 od Pavel Baběrád
    podle Vami zaslanych udaju mate neutralni doslap.
    Pokud Vam mohu poradit, tak na model MR902SR zapomente (je pro nadmernou pronaci). Model MR826OS by za urcitych okolnosti mohl vyhovovat. Je treba si vsak uvedomit, ze jeho tlumici vlastnosti jsou mensi nez u modelu, ktere bych Vam spise doporucil.
    Jednalo by se o nektery z modelu MR1062EU (nastupce modelu MR1061OG) a dalsi dva M736SB pripadne ME911WB.
    Opravdu zalezi na Vas, jak moc pozadujte odpruzenou obuv (s ohledem na Vase zraneni).

• Platinum Boarder

• Přijato poděkování:

Moderátoři: Baběrád Pavel

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

obchodní podmínky

• doprava a převzetí zboží
    • možnosti plateb
    • doručení
    • záruka na zboží
    • reklamace zboží
    • ochrana osobních údajů

proč nakupovat u nás?

• 99,9% dostupnost běžecké obuvi a textilu!
    • výběr podle přísných kritérií děláme za vás
    • konzultace s odborníkem
    • výměníme vám nevhodně zvolené zboží
    • serióznost
    • přístup 24 hod denně
    • bezkonkurenční ceny
    Provozovatel stránek nezodpovídá za případnou újmu na zdraví či způsobená zranění.
    Copyright © 2018 Baboš SPORTS | absolutne.cool