Baboš SPORTS

Bolest kolenou

02. čec 2018 20:10 #3586 od Dan
Ahoj Pavle + případně ostatní,
mám dotaz. Vloni, touto dobou mě začala bolet kolena a tak jsem si koupil ALAVIS (ten pro zvířata). Po využítí mě kolena přestala bolet. Jenže letos v lednu se bolest opět ozvala - tak jsem si koupil zase ALAVIS. Na rozdíl od minulého využití se bolest sice zmírnila, ale neustoupila úplně. Sice se s tím dá trochu běhat, ale štve mě to. Byl jsem i u doktora, ale ten naordinoval jen klid. Ten jsem dodržoval, ale jakmile začnu běhat, tak po čase je bolest zpět. Čím by to mohlo být ?? Budu vděčný za jakoukoliv radu.

• Senior Boarder

• Přijato poděkování:

• Pohlaví: Neuvedeno
  • Narození: Neznámé
  • 03. čec 2018 04:45 #3587 od Baběrád Pavel
    Zdar Dane,
    takto na dálku něco diagnostikovat není nejideálnější. Jednoznačně doporučuji opětovnou návštěvu ortopeda a nebo fyzioterapeuta, ale opravdového odborníka. Naordinovaný klid je dobrý, ale jak je vidět, tak v tvém případě to je málo. Co se týče ALAVISU a podobných doplňků, tak v některých případech jsou přínosem v léčbě, ale někdy ne - spíš problém oddálí. Třeba toto může být ten případ. Pokud máš třeba kolena "vyosená", tzn. nejsou v té správné pozici, tak tlak, který v nich působí při běhu se nerozprostírá v rámci celého kloubu, ale působí jen v jednohom místě, které je enormě přetěžováno. ALAVIS nebo podobné preparáty bolest na chvíli oddálí, ale neřeší příčinu (v tomto případě), a po čase je bolest zpět . Takže, jak jsem psal výše, doporučuji návštěvu odborníka, a pokud je toto zmiňovaný případ, tak zařadit cviky pro spravení pozice kloubů!! Neboj, cviky existují a fungují!!
    Pozn. dej vědět, jak v léčbě pokračuješ.

To je za mě.

• Moderátor

• Přijato poděkování: 23

• Pohlaví: Muž
  • Narození: Neznámé
  • Moderátoři: Baběrád Pavel

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

obchodní podmínky

• doprava a převzetí zboží
    • možnosti plateb
    • doručení
    • záruka na zboží
    • reklamace zboží
    • ochrana osobních údajů

proč nakupovat u nás?

• 99,9% dostupnost běžecké obuvi a textilu!
    • výběr podle přísných kritérií děláme za vás
    • konzultace s odborníkem
    • výměníme vám nevhodně zvolené zboží
    • serióznost
    • přístup 24 hod denně
    • bezkonkurenční ceny
    Provozovatel stránek nezodpovídá za případnou újmu na zdraví či způsobená zranění.
    Copyright © 2018 Baboš SPORTS | absolutne.cool