Baboš SPORTS

silniční běžecká obuv Salming Miles

Tlumivé běžecké boty
Salming Miles
Základní cena s DPH3999,00 Kč
Prodejní cena1999,00 Kč
Sleva-2000,00 Kč
Velikosti dámské obuvi (UK)
Salming Miles
Salming Miles
Salming Miles
Salming Miles
Popis

Pro běžce, kteří jsou "hltači" kilometrů (nejenom ti) upřednostňující běh po tvrdých površích a mající potřebu zvýšené tlumivosti obuvi. POZOR! stejně jako ostatní běžecké modely SALMING - není to model pro každého. Je potřeba mít "návyk" na nižší drop, v tomto případě 4mm!

Baboš doporučuje

Salming Miles - Donesou tě dál

Důvodem pro vytvoření Salming Miles bylo rozšíření naší nabídky běžecké obuvi o více tlumený model, který je však v maximálním souladu s konceptem a principy Salming Natural Running. Tato bota je konstruována tak, aby vydržela ty nejdelší vzdálenosti na silnicích a zpevněných cestách. Model Miles má drop (sklon od paty ke špičce) 4mm, ale v porovnání s naším nejpopulárnější modelem Distance má jak pod patou, tak po špičkou mnohem vyšší tlumící vrstvu, která je navíc tvořena ze zcela nové vysoce adaptabilní směsi materiálů s názvem Recoil. Oproti modelu Distance nabízejí Miles více prostoru v oblasti špičky boty, díky čemuž se přední části chodidla může patřičně roztáhnout a z biomechanického hlediska pracovat mnohem efektivněji.


Technologie

2-vrstvá konstrukce
2-vrstvá konstrukce: Svršek boty je konstruován ze dvou vrstvech a speciální ExoSkeleton kontrukce. První vnitřní vrstva, která je nejblíže chodidlu, je vytvořena tak, aby byla co nejvíce prodyšná, ale zároveň maximálně pohodlná. Tato první vrstva je překryta svrchní vrstvou, kterou tvoří tenká síťovina, umožňující perfektní odvod vody a zároveň chránící chodidlo před pískem a štěrkem. Celek svršku boty dotváří speciální ExoSkeleton jednotka, která je napojena na systém šněrování a díky tomu ideálně obepíná nohu a pevně ji drží tam, kde je potřeba.
Exo Skeleton
Exo Skeleton: Technologie Exo Skleton stabilizuje chodidlo při pohybech do stran a snižuje tak tlak na MTP klouby (metatarzofalangeální klouby). Tato konstrukce eliminuje tření a chrání měkké části nohy, především ty, které se nachází pod přední částí chodidla.
Patní košíček
Patní košíček: Náš patní košíček je vyvinut tak, aby nezvyšoval váhu bot, ale zároveň plnil svou funkci, kterou je stabilizovat a fixovat chodidlo v botě.
Špička boty
Špička boty: Model Miles má prostornější oblast ve špičce boty, aby se přední část chodidla dokázala při došlapu patřičně roztáhnout, čímž bude váš běh z biomechanického hlediska efektivnější.
Drop 4mm
Drop 4mm: Drop této boty je 4mm (rozdíl ve výšce mezi středem paty a středem přední části chodidla, včetně podešve a podrážky), což umožňuje mít ideální běžecký postoj a minimalizuje hrozbu podvrtnutí kotníku.
Tlumící vrstva RECOIL
Tlumící vrstva RECOIL™: Tlumící vrstva bot je vytvořena z nové směsi materiálů, která nese název RECOIL™. Tato směs materiálů dokáže výborně absorbovat negativní síly při dopadu a zároveň výborně využívat energii do každého odrazu.
Torsion Efficiency Unit
Torsion Efficiency Unit™: Torsion Efficiency Unit™ je technologie, která citlivě podporuje stabilitu boty. Tato jednotka je umístěna v podrážce tak, aby nebyla omezující, ale naopak maximálně podpořila efektivitu běhu. U modelu Distance je použita částečně transparentní jednotka z TPU, zatímco závodní model Race je vybaven torzní jednotkou z odlehčeného karbonu.
TGS 62/75°
TGS 62/75°: Vzdálenost od paty k bříšku chodidla (62% podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75%. Za touto baletní čárou jsou boty naopak vybaveny materiálem, který podporuje a stimuluje odraz při běhu. Technologie TGS 62/75 zajišťuje, že se bota ohýbá přesně v tom správném místě tak, aby stimulovala přirozené laterální a předozadní pohyby chodidla.
Podrážka
Podrážka: Novou a velmi lehkou podrážku ze směsi materiálů s názvem TOC66 (Traction Outsole Control 66) charakterizuje 8mm vysoký vzorek, který byl vyvinut tak, aby běžce pevně podržel jak na suchém, tak i mokrém povrchu, stejně jako na štěrku, kamenech nebo kořenech.

Hmotnost - 250 g (velikost 6 UK)

Určení běžecké obuvi:
tlumivé boty

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

obchodní podmínky

 • doprava a převzetí zboží
 • možnosti plateb
 • doručení
 • záruka na zboží
 • reklamace zboží
 • ochrana osobních údajů

proč nakupovat u nás?

 • 99,9% dostupnost běžecké obuvi a textilu!
 • výběr podle přísných kritérií děláme za vás
 • konzultace s odborníkem
 • výměníme vám nevhodně zvolené zboží
 • serióznost
 • přístup 24 hod denně
 • bezkonkurenční ceny
Provozovatel stránek nezodpovídá za případnou újmu na zdraví či způsobená zranění.
Copyright © 2018 Baboš SPORTS | absolutne.cool